Haydi sen de bir adım at

bilimin aydınlatacağı yarınlar için adım atıyorlar!

12 Kasım 2017’de, 39.Vodafone İstanbul Maratonu’nda Bilim Kahramanları Derneği için koşarak bilime ve teknolojiye ulaşması zor olan çocukların bu dünyayı keşfetmesine destek olacak koşucularımızın bilgileri çok yakında güncellenecektir.

bilimin aydınlatacağı yarınlar için sen de bir adım atabilirsin!

12 Kasım 2017’de, 39. Vodafone İstanbul Maratonu’nda Bilim Kahramanları Derneği için koşarak bilime ve teknolojiye ulaşması zor olan çocukların bu dünyayı keşfetmesine destek olabilirsin.

Nasıl mı?

  1. 39. Vodafone İstanbul Maratonu koşu etaplarına (10 km, 15 km veya maraton) kayıt yaptırmalısın. Kayıt işlemleri için : 39. Vodafone İstanbul Maratonu
  2. Kayıt sonrasında Bilim Kahramanları Derneği ile iletişime geçerek : Ad- Soyad, telefon numarası, e-posta, kayıt yaptırdığın etap, koşucu numaran, yatay formatta bir fotoğrafın ve varsa bağışçılarına vermek istediğin mesajını iletmen yeterli olacak. Bu bilgilerle senin için online bir bağış sayfası yaratacağız. İletişim için : [email protected] – 0 212 284 74 18
  3. Koşuya hazırlanırken destek toplamak için neler yapabileceğin konusunda seni bilgilendirecek, sana yeni fikirler verecek ve paylaşımlarımızla bizler Bilim Kahramanları Derneği olarak hep yanında olacağız.

Geç kayıttan yararlanmak isterseniz [email protected]’a mail atabilirsiniz.